Kına Organizasyonu

Eğlence açısından oldukça keyifli bir millet olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu noktada özellikle bazı özel günlerin farklı şekilde değerlendirilmesi ve o günlerin diğer günlerden farklı olarak çeşitli aktivitelerle değerlendirilmesi oldukça önemlidir. Bu alanda belirlenen özel günler için ayrı ayrı kurallar ve yapılması gerekli olan durumlar bulunmaktadır. Bu uygulamaların en fazla görüldüğü alan ise evlilik olmaktadır. Evliliğin hayatımızda ki yeri oldukça önemlidir. Bundan dolayı evliliğin ilk adımı olan evlilik teklifinden son adımı olan düğüne kadar birçok aşamada çeşitli etkinlikler yapılmakta ve bu etkinliklerde insanların mutlu olması sağlanmaya çalışılmaktadır.

Kına Organizasyonu

Evlilik gibi kutsal bir müessesenin kurulmasından önceki en önemli adımlardan birisi de kına gecesidir. Bu gece bizim kültürümüzde oldukça önemli ve değerli bir yere sahiptir. Özellikle yeni gelinlerin ellerine kına yakılarak davetlilere de bu kınadan dağıtılmaktadır. Kına gecelerinde genel çerçeve kına üzerinden kuruluyor olsa da aslında o gecede yapılabilecek ve yapılması gereken farklı farklı unsurlarında olması gerektiğini söyleyebiliriz. Bu kapsamda yapılan çalışmaların tamamı geceye gelen misafirlerin daha iyi vakit geçirmesini sağlamaktır. 

Biz, Palya Organizasyon olarak sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek çalışmalar yapıyoruz. Özellikle yapılan hizmetler çerçevesinde tüm hazırlıkları tamamlayarak gecenin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Bu gecenin verdiği heyecanla birlikte unutulması muhtemel olan şeylerin unutulmaması ve gecenin kusursuz geçmesi adına çalışmalarımızı yapıyoruz.

Kına gecesi için daha önceden planlan birçok aktivitenin hayata geçirilmesini sağlayarak geceye katılan herkesin keyif almasını sağlıyoruz. Özellikle bu alanda daha önce birçok çalışmaya katılmış olan ve bu çalışmalardan oldukça başarılı sonuçlar alan personellerimiz ile birlikte kına gecesini organize ediyoruz. Kına gecesinin ilk anından sonuna kadar olan takip sistemimiz sayesinde gecenin eksiksiz olarak tamamlanmasına yardımcı oluyoruz.

Özellikle kına gecesine katılan misafirleriniz için hazırlanan birbirinden eğlenceli oyunla onların keyifli zaman geçirmesini sağladığımız gibi herkesin unutulmaz bir gece yaşayabilmesi için elimizde ki tüm imkânları seferber diyoruz. Kına yakma merasimine geçmeden önce çeşitli oyunlar ve eğlencelerle misafirlerin sıkılmaması adına çalışmalarımızı tamamlarken ardından kına yakma merasimine geçiyoruz. Bu noktada kına kız ekibimiz ile çeşitli figürler ve şarkılar söylenerek kına yakma işlemini tamamlıyoruz.

Tüm gecenin keyifli gösteriler ve eğlencelerle desteklenerek keyifli anların yaşanmasına yardımcı oluyoruz. Kına yakma işleminden önce ve sonra çeşitli oyunlarla gecenin daha eğlenceli geçmesini sağlarken aynı zamanda kına gecesinin olduğu mekânın da süslenmesi ve gerekli ekipmanların hazırlanması noktasında çalışmalar yapıyoruz. Özellikle bir kına gecesinde nelerin olması gerektiği ya da nelerin olmaması gerektiğini çok iyi bildiğimiz için gerekli çalışmaları en doğru şekilde sona erdiriyoruz.

Palya Organizasyon olarak tüm ekibimizle birlikte sizlere hizmet vermek ve gecenizin güzel geçmesi için elimizde ki tüm imkânları kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kına Organizasyonu Etkinlikleri

Kına gecesi organizasyonlarında birçok farklı konunun ve eğlencenin ortaya koyulması mümkündür. Özellikle bölgelere göre değişen kına kültürünün birçok aktivitesi değişiyor olsa bile genel hatlar itibariyle hemen hemen aynı şeylerin yapıldığı bilinmektedir. Genel hatlar incelenerek hazırlanan kına organizasyonu etkinlikleri aşağıda ki şekildedir;

 • Kına Kız Ekibi
 • Misafir Karşılama
 • Gelin Çıkışı (Yelpaze – Davul ve Volkan Gösterileri)
 • Gösteriler
 • Kına Yakma Resitali
 • Gelin Kaçırma Oyunu
 • Kına Tahtı Minderleri ve Cibinliği
 • Gelin Hanıma Kaftan
 • Yüz örtüsü ve Eldivenleri
 • 5 adet Arkadaş Kaftanı ve Fesleri
 • Damat beye Fes ve Cepken
 • Özel Tasarım Kına Tepsisi
 • Kına Sepetleri ve Mumları
 • Davetli Sayınız Kadar Kuru Kına ve Yaş Kına
 • Misafirlerinize Shakira Kemeri ve Tefleri
 • 100 adet Halay Mendili
 • Davul Show

Yukarıda saydığımız birçok etkinliği Palyaço Organizasyon olarak sizler için hazırlıyoruz. Bununla birlikte bunların dışında yapılmasını istediğiniz herhangi bir etkinliğin olması durumunda bize iletmeniz yeterli olacaktır. Bu talebin sonrasında gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayarak listeye eklenmesini sağlayabileceğimiz gibi aynı zamanda listede bulunup da yapılmasını istemediğiniz bir etkinliğin de çıkartılmasına imkan sağlıyoruz. Sizler için hazırlanan bu etkinlik listesi içerisinde uygulanan etkinliklerle birlikte hem sizler için hem de misafirleriniz için unutulmaz bir gece yaşayacağınızı kesinlikle unutmamalısınız. Özellikle kına gecesi konseptli bu çalışmamızla gece için herhangi bir şeyin eksik olmaması adına çalışıyoruz.


İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ