Animatör Kiralama

Eğlence sektöründe yaşanan gelişmeler sonucunda birçok alanda olduğu gibi bu alanda da yenilikler yaşanmıştır. Özellikle ilgili olan kişilerin gerekli eğitimden geçirilmesi ve iş konusunda bilinçlendirilmesi sonucunda daha profesyonel çalışmaların ortaya çıkması sağlanmıştır. Bu konuda yapılan çalışmaların başında ise bu işe gönül veren kişilerin hizmete başlamadan önce gerekli eğitimleri alması ve bu eğitimler çerçevesinde insanlara gerekli hizmeti sunması amaçlanmaktadır. 

Özellikle animatörlük sektöründe yapılan yenilikle ve çalışmalar neticesinde eğlence sektöründe oldukça köklü bir yenilenmeye gidilmiştir. Bu alanda yapılan çalışmalarla animatör hizmeti verecek ya da bu hizmeti vermek isteyenlerin gerekli eğitimleri alarak yetiştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda yapılan çalışmalar neticesinde eğitimli, işini seven ve başarıyla yapan personellerin temin edilme olanağı gün yüzüne çıkmıştır. 

Biz, Palyaço Organizasyon olarak sizlere verdiğimiz tüm hizmetlerin profesyonel kadrolarla yapılmasını sağlıyoruz. Özellikle animatörlük gibi çalışmaların işinde deneyimli olan ve bu konuda gerekli eğitimi alarak kendi alt yapısını başarılı bir şekilde oluşturmayı başarmış olan kişilerle çalışarak, misafirlerinizin keyifli dakikalar geçirmesine yardımcı oluyoruz. 

Animatör Kiralama

Animatörler genellikle özel günlerde gösteri yapan ve insanların keyifli dakikalar yaşamasına yardımcı olan kişilerdir. Animatörler özellikle önemli günlerin daha keyifli ve eğlenceli geçmesini sağlayarak misafirler için unutulmaz bir gün yaşanmasına yardımcı olmaktadır. 

Animatör kiralanması özellikle palyaço noktasında oldukça yoğun bir şekilde yaşanmaktadır. İnsanlar hemen hemen tüm etkinliklerinde palyaço kiralayarak daha keyifli bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır. Palyaçolar özellikle çocukların olduğu organizasyonlarda ön planda olarak onların eğlenmesini ve günlerinin daha güzel geçmesini sağlamaktadır. Bundan dolayı açılışlar gibi özel günlerin vazgeçilmezleri haline gelmişlerdir. 

Animatör Kiralama Etkinlikleri

Herhangi bir etkinlik için animatörler kiralanabilir. Bunun için herhangi bir kıstas olmadığı gibi herhangi bir durumunda oluşması söz konusu değildir. Animatörler genelde palyaço olarak da isimlendiriliyor olsa da aslında palyaço dışında da birçok animasyon gösterileri yapılacaktır. Bundan dolayı yapacağınız etkinliğe uygun bir animatörün kullanılması oldukça önemlidir. Birçok alanda olduğu gibi animatörlerin kullanıldığı bazı alanlar şunlardır;

Sihirbaz Gösterileri: Profesyonel illüzyon ustalarının kullanıldığı gösteriler oldukça fazla ilgi çekmektedir. Özellikle büyük küçük birçok katılımcının bulunduğu etkinliklerde kullanılan animatörler sayesinde günün keyifli ve eğlenceli geçmesi sağlanacaktır. Alanında uzman olan illüzyon ustalarının aynı zamanda seyirciyi dahil ederek eğlenceye katılım sağlamasıyla da daha güzel görüntülerin ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

Jonglör Gösterisi: Jonglörlük eğlence sektöründe en fazla tercih edilen hizmetlerden birisidir. Özellikle labutlar, halkalar, toplar, ateşli çubuklar gibi unsurları havaya atarak değişik figürler sergilemesi ve ellerinde bu unsurları çevirmesiyle bilinmektedir. 

Pandomim Gösterisi: Sessiz tiyatro olarak ifade edebileceğimiz bu hizmet sayesinde sanatın gecenize etki etmesini sağlayabilir ve misafirlerinizin unutulmaz bir gece yaşamasına imkan oluşturabilirsiniz.

Karagöz – Hacivat Gösterisi: Kültürümüzde çok eski dönemlere kadar giden Karagöz – Hacivat gösterisi sayesinde özellikle çocukların keyifli dakikalar geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca geleneksel kültürümüzde önemli bir yere sahip olan bu etkinliği hem klasik şekilde perde üzerinde sergiletebileceğiniz gibi hem de sahneye çıkan animatörler tarafından canlı olarak da sahne almasını sağlayabilirsiniz.

Nasreddin Hoca Gösterisi: Nasreddin hoca kostümü giyen animatör çalışanımız sayesinde etkiliğe davet edilenlerin keyifli hikayeler dinlemesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca maket eşek ya da gerçek eşek kullanarak bu gösterileri gerçeğe en yakın şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Karikatürist Hizmeti: Karikatür sanatçısı personelimiz sayesinde davetlilerinizin karikatürlerini çizip, ücretsiz olarak sizin adınıza kendilerine hediye edilmesini sağlayabilirsiniz.

Dans Gösterisi: Profesyonel dans grupları, modern dans grupları, klasik dans grupları, Latin dans grupları, Oryantal sanatçıları, kolbastı gösterisi gibi seçeneklerin değerlendirilebileceği organizasyonlar için kullanılan bir hizmettir. Özellikle eğlence alanında oldukça etkili olacağı kesindir. 

Doğum Günü Animasyonları: Doğum günü partilerinin en vazgeçilmez aktivitelerinden birisi de animatörler tarafından sahnelenen gösterilerdir. Bu gösteriler için ayrıca kostümlü karakterlerin kullanılması da mümkün olmaktadır. Palyaçolar, kostümlü animatörler, Örümcek Adam, Pamuk Prenses, Batman, Nasreddin Hoca, Noel Baba, Noel Anne, Melek, Korsan, Sindirella Sihirbaz ve jonglör gösterileri, karikatürist hizmeti, kukla gösterisi ve daha niceleri bu başlık altında incelenebilir. Palya Organizasyon olarak tüm bu hizmetler başta olmak üzere bir çok etkinliğe sağladığımız animatör desteği ile daha keyifli ve eğlenceli anların yaşanmasına yardımcı oluyoruz.


İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ