Kostümlü Karakter Kiralama

Palya Organizasyon olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında özellikle “Kostümlü Karakter Kiralama” hizmetiyle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Özel gününüzün daha eğlenceli ve aktivitelerle dolu geçmesini istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Özellikle açılışlarda, fuarlarda ya da özel toplantılarda ihtiyaç duyulan kostümlü karakterler sayesinde gününüz daha eğlenceli ve aktif geçecektir. 

Kostümlü karakterlerin sağlamış olduğu hizmetler çerçevesinde özellikle çocukların ilgisi çekilecek ve insanların toplanarak rağbet göstermesi sağlanacaktır. Ayrıca özel günlerde ihtiyacınız olan bu hizmet sayesinde misafirlerinize unutamayacakları bir anı hediye etmiş olacaksınız. İnsanlar için sıradan ve alışılmış eğlenceler düzenlemek yerine bu şekilde sağlayacağınız bir aktivite ile unutamayacakları bir gün yaşatabilirsiniz. 

Kostümlü Karakter Kiralama

Kostümlü karakter kiralamasında özellikle belirlenen ya da mevcut durumda bulunan bir masal ya da çizgi film kahramanının canlandırılması hizmeti söz konusudur. Bununla birlikte aynı zamanda palyaço ve tahta bacak kostümlü karakterlerinde kullanılması mümkün olmaktadır. Kostümlü karakter kiralaması genellikle açılış organizasyonlarında, AVM etkinliklerinde ve özel günlerde tercih edilmektedir.

Yapılan çalışmalar tamamen profesyonel animatörler tarafından yapıldığı için son derece başarılı sonuçların elde edilmesi mümkün olacaktır. Bundan dolayı işinin ehli olmayan ya da bu işe yeni başlayanlarla çalışmamak oldukça önemlidir. Organizasyonun sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi ve misafirlerinizin mutlu bir şekilde ayrılması için 2012 yılından beri profesyonel anlamda hizmet veren Palya Organizasyon’la çalışmanız oldukça isabetli bir karar olacaktır. 

Neden Kostümlü Karakter Kiralanmalı

Gerçekleştirilecek olan organizasyonların yeterince ilgi çekmesini ve özellikle de açılışların eğlenceli bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız Palyaço Organizasyon tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetlerin en fazla tercih edileni ve en fazla fayda sağlayanı ise “Kostümlü Karakter Kiralama” hizmetidir. Bu sayede açılışın ya da organizasyonun oldukça keyifli geçmesi sağlanacaktır.

İlginç kostümler ve birbirinden eğlenceli şovlar sayesinde açılışlarda, AVM’lerde yapılan etkinliklerde ve farklı organizasyonlarda insanların merakını arttırır ve oraya olan ilginin arttırılması sağlanacaktır. İnsanların ilgi ve merakı çekildiği için yapılan gösteriler sayesinde herkesin ilgisi çekilmiş olur.

Hangi Kostümlü Karakterler Kullanılıyor

Kostümlü karakter kiralanmasında Palya Organizasyon olarak dilediğiniz karakterin kullanılması sağlanmaktadır. Bununla birlikte ağırlıklı olarak popüler çizgi film ya da masal kahramanlarının kostümleri kullanılmaktadır. Burada kullanılan kahramanların kostümleri sayesinde insanların eğlenceli dakikalar yaşaması sağlanmış olacaktır. Yapılan aktiviteler profesyonel animatörler tarafından yapıldığından eğlenceli ve bir o kadar keyifli geçmesi sağlanacaktır. 

Batman, Superman, Spiderman ( Örümcek Adam ), Iron man ( Demir Adam) gibi süper kahramanların kostümlerinin kullanılabileceği gibi aynı zamanda Peter Pan, Cinderella, Pamuk Prenses, Kovboy, Minnie Mouse, Elsa, Anna, Şirinler, Ben 10 ve Tinkerbell  gibi çizgi film karakterleri de kullanılabilmektedir. 

Bununla birlikte aynı zamanda palyaço ya da tahta bacak kostümlü karakterlerinde kullanımı da mümkün olacaktır. Bu karakterler yardımıyla eğlenceli anların yaşanmasına fırsat tanıyabilirsiniz.

Çeşitli organizasyonlarınızda eğitimlerini başarıyla tamamlamış olan yetenekli animasyonlarla eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeleriniz sağlanacaktır. Bu organizasyonlar çerçevesinde yüz boyama, sosis balon gibi farklı aktivitelerle keyifli dakikalar yaşamanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda çizgi film ve süper kahraman kostümlü maskotları da pelüş ya da şişme kostümleriyle dans ederek sevimli görünümleriyle dikkat çekebilirler.

Kostümlü Karakter Kiralama Fiyatları

Kostümlü karakter kiralama hizmetleri talep edilen hizmetin türüne göre değişiklik göstermektedir. Özellikle organizasyonun saati ve günü fiyatın belirlenmesinde belirleyici rol oynamaktadır. Bununla birlikte talep edilen hizmet çeşitliliğine ve karakter sayısına göre de fiyat farklılıkları ortaya çıkabilmektedir.

Bu fiyat farklılıklarıyla birlikte insanların aldığı hizmetin kalitesi de oldukça önemlidir. Sadece fiyatı piyasanın geneline göre uygun diye bir çalışmadan faydalanmak istenmesi bazı sorunların da ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Özellikle gerekli eğitimleri almamış olan animatörler tarafından yapılan gösteriler yeterli olamayacağı gibi aynı zamanda çeşitli kazaların da yaşanması söz konusu olması mümkündür. Bununla birlikte istenilen ya da talep edilen gösterilerin aslında yapılmadığı ya da yeterli düzeyde gerçekleştirilemediği de görülebilecektir. Biz, Palya Organizasyon olarak size sunduğumuz hizmetin kaliteli olmasına dikkat ettiğimiz kadar piyasa fiyat ortalamasının en altında olmasına da dikkat ediyoruz. Sağlanan hizmet karşılığında oldukça uygun fiyat aralığı sunarak misafirlerimizin devamlılığını sağlamayı amaçlıyoruz.


İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ