Doğum Günü Organizasyonu

İnsanların mutlu olması ve keyifli bir gün geçirmesi adına Palya Organizasyon olarak elimizde ki tüm imkânları seferber ediyoruz. Özellikle yapılacak sürprizlerin organize edilebilmesi adına ortaya koyduğumuz çalışmalar sayesinde hem sizin hem de arkadaşlarınızın keyifli bir gün geçirebilmesi adına çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalar neticesinde mutlu olan insanlar, belki de ömür boyu yapılan bu çalışmayı unutmayacaklardır. Bundan dolayı hem kendi doğum günlerinizi kutlarken hem de yakın bir dostunuzun ya da akrabanızın doğum gününü kutlarken oldukça güzel bir ortam ayarlamalısınız. Yapacağınız bu hazırlıklar sürpriz olarak sunulabileceği gibi önceden planlanmış bir gün olarak da dizayn edilebilecektir.

Doğum günleri insanlar için oldukça önemli ve kutlanması gereken bir gün olarak kabul edilmektedir. Bu açıdan bakıldığında çok sevdiğiniz bir insana hazırlayacağınız doğum günü etkinliğiyle birlikte ona en güzel hediyeyi vermiş olabilirsiniz. Bu hediyeyi en yakın dostlarınıza yapabileceğiniz gibi yakın akrabalarınıza ya da sevgilinize de yapabilirsiniz. Hazırlanan etkinlik çerçevesinde isterseniz bu hazırlıkların gizli olarak yapılması sağlanarak sürpriz yapmanızda mümkün olacaktır. 

Doğum Günü Organizasyonu Etkinlikleri

Palyaço Organizasyon olarak hazırladığımız doğum günü organizasyonunda sizlerin isteği doğrultusunda çalışmalarımızı yaparak oldukça eğlenceli bir gün geçirebilmeniz adına hizmetler sunuyoruz. Özellikle istediğiniz herhangi bir konsepte uygun çalışmalar yapılabileceği gibi aynı zamanda standart olarak hazırlanan organizasyon paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Genel olarak incelendiğinde standart bir hazırlık durumunda mekânın doğum günü havasına bürünmesi için tüm çalışmalar yapılmaktadır. Bu noktada ilk olarak mekânın baskılı balonlarla süslenmesi sağlanarak oldukça renkli bir ortamın ortaya çıkması sağlanacaktır. Bununla birlikte her doğum günü kutlamasının olmazsa olmazı olan “Happy Brithday” yazısı asılarak konuya iyice vurgu yapılmaktadır. Bunlarla da yetinmeyerek ortamın daha da şen görünebilmesi adına çeşitli doğum günü süslemeleri eklenerek görsellik ön plana çıkarılmaktadır.

Hazırlanan bu etkinlikle birlikte artık doğum gününüzü eğlenceli bir şekilde kutlamaya hazırsınız. Özellikle istekleriniz doğrultusunda bu paketin daha geniş kapsamlı olarak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu hazırlıkların gizli olarak yapılmasını da talep edebilirsiniz. Bu konuda “Konsept Doğum Günü” seçeneğimizi de değerlendirebilirsiniz.

Konsept Doğum Günü Nedir?

Konsept doğum günü, özellikle belirli bir konu işlenerek mekânın doğum günü için hazırlanmasına verilen isimdir. Bu şekilde hazırlanacak olan bir doğum gününde istenilen karakterler ya da şekiller kullanılarak bir doğum günü organize edilmesi sağlanmaktadır. Bu konuda genellikle çocuklar için masal kahramanları ya da çizgi film karakterleri kullanılarak doğum günü hazırlığı yapılmaktadır. Ayrıca büyükler için hazırlanan doğum günü organizasyonlarında genellikle tuttuğu takımla ilgili bir konsept hazırlanabileceği gibi sevdiği süper kahraman figürleri de kullanılabilmektedir.

Genellikle çocuklar için hazırlanan konsept doğum günü hazırlıklarında onun en sevdiği masal kahramanı ya da çizgi film karakteri kullanılmaktadır. Bu hazırlıklar yapılırken standart uygulamalar içinde konsepte uygun resim baskısı olan tabak, bardak, çatal, kaşık gibi aparatlar kullanılmakta, “Happy Birthday” yazısının hazırlanması ve yine konsepte uygun renklerde basılı olan balon süslemeleri yapılmaktadır. Bu standart uygulamanın dışında isteğe göre çeşitli eklemeler de yapabilirsiniz. Bu isteğe bağlı eklemeler genellikle şunlar olabilmektedir;

Fotoğraf Çerçevesi: Konsepte uygun olarak hazırlanan fotoğraf çerçevesi, misafirlerin bu çerçeve içerisinde fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirmesi için oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Pasta: Doğum günü denildiğinde akla ilk gelen şey “Doğum günü pastası” olacaktır. Pastanın oldukça güzel ve dikkat çekici olması oldukça önemlidir. Bundan dolayı pasta yapımında pastanın içeriğinin ne olacağına karar verebilirsiniz. Bununla birlikte pastanın hangi şekilde olacağını da yine siz belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte pastanın konsepte uygun olan renklerde olmasını isteyebilir ya da herhangi bir karakter uygulaması yaptırabilirsiniz. Ayrıca doğum günü sahibinin resmini de kullanarak “Resimli doğum günü pastası” olarak da tercih edebilirsiniz.

Magnet: Doğum gününe davet edilen misafirler için güzel ve uygun bir hediye olacaktır. Magnetler günümüzde oldukça yaygın kullanıldığı için isteğinize uygun olarak tasarlanan magnetleri gelen misafirlerinize günün hatırası olarak hediye edebilirsiniz.

Doğum Günü Afişi: Çocuğunuzun fotoğrafının olduğu ve özel olarak hazırlanan doğum günü afişi ile konsept doğum günü için güzel bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Atıştırmalıklar: Doğum günü için özel tasarlanan şekerlemeler ile birlikte misafirlerinizin ayaküstü atıştırmalıklar almasını sağlayabilirsiniz. 


İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ