Piknik Organizasyonu

Şirket , dernek , okul etkinlikleriniz için piknik organizasyonu hizmeti vermekteyiz.

İnsanların birlikte vakit geçirdiği en keyifli anlardan birisi de piknik organizasyonlarıdır. Özellikle toplumumuzda bunan piknik kültürü, zaman ne kadar geçerse geçsin unutulmamış ve her yeni neslin bu kültürü devam ettirmesi sağlanmıştır. Özellikle mahalle kültürünün yaygın olarak görüldüğü bölgelerde bu etkinlik devam ettirilirken, kalabalık bir gurubun pikniğe giderek haftanın yorgunluğunu atmak istemesi, oldukça keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktadır. 

Günümüzde mahalle kültürünün yavaş yavaş yerini şehirleşmeye bıraktığını ve bu tür piknik organizasyonlarının zaman zaman yapılamadığını görebiliyoruz. Bununla birlikte bu tür organizasyonların daha çok okullar, şirketler ya da dernekler tarafından yapılmaya çalışıldığını ve piknik kültürünün hayatımızdan çıkmaması adına gayret gösterdiklerini görebiliyoruz. Biz Palya Organizasyon olarak sizlere bu konuda da yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

Piknik Organizasyonu

Okul, şirket ya da dernek toplantılarının Piknik organizasyonu ile daha keyifli hale getirmek isteyenler için bu kültürün devam ettirilmesi oldukça önemlidir. İnsanların bunaltıcı hayat yoğunluğundan bir nebzede olsa uzaklaşabilmesi ve birlik beraberliğin devam ettirilmesi, bu tür organizasyonların sık sık yapılmasına bağlıdır. İnsanlar yoğunluktan kurtularak biraz kafa dinleyecek ve sıkıntılarını bir an da olsa unutarak anın tadını çıkarmaya çalışacaktır.

İnsanların bu keyifli günlerinde daha fazla eğlenebilmesi ve hayatlarında unutamayacakları bir gün olarak yaşamalarını sağlamak amacıyla biz Palyaço Kiralama olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte piknik organizasyonunun daha eğlenceli olabilmesi adına çalışmalar yaparak insanların mutlu olmasına yardımcı oluyoruz.

Piknik Organizasyonunda Sağlanan Hizmetler

Yapılan organizasyon çerçevesinde şirket olarak sizlere her konuda yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Burada ki gaye, aslında herkesin mükemmel bir gün geçirmesidir. Bundan dolayı genel konular başta olmak üzere birçok farklı alanda sizlere hizmet vererek başarılı bir organizasyon yaşanmasını sağlıyoruz. 2012 yılından beri verdiğimiz bu hizmet sayesinde elde ettiğimiz deneyimlerimizi sizinle paylaşırken aynı zamanda profesyonel kadrolarımız ile herhangi bir sorunun ortaya çıkmasının önüne geçiyoruz. Alanında uzman ve gerekli eğitimleri alarak ilgili belgelere sahip olan personellerimiz ile size birçok farklı alanda hizmet sağlıyoruz. Bu hizmetler genellikle aynı konular olmakla birlikte farklı alanlardan da hizmet talep edilebilmektedir. Genel olarak bakıldığında şu konuların ön plana çıktığını görmekteyiz;

  1. Mangal Partisi ve İçecek servisi
  2. Garson
  3. Animatör/ Palyaço
  4. Catering Hizmeti
  5. Ulaşım Hizmeti

1- Mangal Partisi ve İçecek servisi: Yapılan piknik organizasyonlarında sizlere gerekli ekipmanlara ve yeteneklere sahip olan personellerimizle hizmet veriyoruz. Özellikle okul, dernek ya da şirketlerin düzenledikleri kalabalık gurupların yer aldığı organizasyonlarda sağladığımız bu destek sayesinde herhangi bir sorunun ortaya çıkmasının da önünce geçiyoruz.

2- Garson: Bu tür organizasyonlar başta olmak üzere herhangi bir konuyla alakalı olarak garson ihtiyacınızın karşılanabilmesi adına elimizden geleni sizler için yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Garsonların tamamı oldukça yetenekli ve deneyimli personeller arasından seçilerek sizlerin hizmetine verilecektir. Garsonun bir organizasyon için hayati önem taşıdığını asla unutmamalısınız.

3- Animatör/Palyaço: Organize ettiğiniz etkinlik çerçevesinde keyifli dakikalar yaşamak ve günün oldukça eğlenceli geçmesini istiyorsanız alanında uzman animatörlerimiz ile keyifli dakikalar yaşayabileceğiniz gibi Palyaço ekibimiz sayesinde eğlenceyi arttırabilirsiniz. Özellikle de okulların düzenlediği etkinliklerde oldukça fazla tercih edilen bu hizmet sayesinde çocukların çoğunlukla bulunduğu topluluklarda keyifli dakikaların yaşanması mümkün olmaktadır.

4- Catering Hizmeti: Palya Organizasyon olarak etkinliğinize Catering hizmeti sunarak sizi büyük bir yükten kurtarabiliriz. Catering hizmeti sayesinde hazırlanan seçenekler değerlendirilerek eksik herhangi bir şeyin kalmaması sağlanacaktır. Bundan dolayı gününüzün kötü geçmesinin de önüne geçilecektir.

5- Ulaşım: Ulaşım konusunda gerekli hazırlıkları yapmamış ya da yapamamışsanız sizler için bu sorunla da ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz. Gerekli çalışmaları yaparak ulaşımın nasıl sağlanacağı ve bu ulaşım içerisinde nelerin olacağı kararlaştırılarak hizmete başlanacaktır.

Biz, Palyaço Kiralama olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetler çerçevesinde keyifli bir gün yaşamanıza yardımcı olurken sizlerin daha rahat ve konforlu bir gün geçirmeniz adına da elimizden geldiğince yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Sorunsuz bir gün yaşayabilmek adına yapılacak piknik organizasyonunun uzman görüşler tarafından yapılması gerektiğini unutmamalısınız. 2012 yılından beri sağladığımız hizmetler sayesinde misafirlerimizin herhangi bir sorun yaşamadan organizasyonlarını tamamlamasını sağlıyoruz. Sizlerde sağladığımız hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ