Konsept Doğum Günü

Palya Organizasyon olarak her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Özel günleriniz başta olmak üzere her an yanınızda olarak ihtiyaçlarınızın karşılanması noktasında elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Kuruluşumuz olan 2012 yılından günümüze kadar yaptığımız tüm çalışmalarda müşteri memnuniyeti adına elimizden gelen tüm gayreti gösterdiğimize inanıyoruz. Bizler elimizde ki tüm imkânları seferber ederek hazırladığımız konseptlerle unutulmaz bir gün yaşanması adına tüm hazırlıkları yapıyoruz.

Bu konuda en fazla ilgi gören alanlardan birisi de doğum günleridir. Doğum günü, özellikle çocukların mutlu olması için hazırlanan ve çeşitli eğlencelerle keyifli bir gün geçirmeleri adına çalışmalar yapılan bir gündür. Bu gün hazırlanan her şey çocuğunuz için önemli olacağından yapılacak hazırlığın da profesyonel bir elle yapılması oldukça önemli olacaktır. Biz, Palyaço Organizasyon olarak bu durumda sizlere yardımcı olarak oldukça güzel bir gün geçirmeniz adına elimizden gelen tüm imkânları seferber edeceğiz. Bu noktada eşitli etkinliklerin sağlanabileceğinden de emin olabilirsiniz. 

Tarih boyunca var olmuş olan doğum günü kutlamaları özellikle son dönemde yerini konsept doğum gününe bırakmıştır. 

Konsept Doğum Günü Nedir?

Konsept doğum günü aslında sıradan bir doğum gününden oldukça farklı bir şekilde hazırlanmış bir gecedir ve bu gecede yapılacak her şey önceden planlanarak organize edilmiş olacaktır. Ayrıca bu gecede belirli karakterlerin kullanımı yapılacaktır. Bu durumda çocuğunuzun en sevdiği şeyle ilgili çalışmalar yapılabilir.

Burada ki seçilecek karakter oldukça önemlidir. Özellikle çocuğunuzun o karakteri çok sevmesi ve diğer oyuncakların tercih etmesi gerektiğini unutmamalısınız. Bir çocuğun sevmediği ya da daha az sevdiği bir karakterin uygulandığı konsept doğum günü çalışmasında istenilen verim elde edilemeyecektir. İstenilen verimin elde edilmemesi ise doğum gününün yeterince eğlenceli geçmemesine neden olacağından bu durumun yaşanması asla istenilmez. Bundan dolayı seçeceğiniz konsepte karar vermeden önce oldukça iyi düşünmelisiniz.

 Konsept Doğum Gününde Neler Yapılır?

Konsept doğum günü ifade ettiğimiz gibi sıradan bir günden oldukça farklı bir şekilde olmaktadır. Özellikle bir karakter belirlenmesi gerekmektedir. Bunun için bir örnek vererek bu konunun daha iyi anlaşılmasını sağlayabiliriz.

Çocuğunuzun “Frozen” karakterleri olan “Elsa ve Anna” karakterini çok sevdiğini ve bu konsepte bir hazırlığın yapılmasını isterseniz tüm hazırlıklar da bu şekilde tamamlanacaktır. Özellikle hazırlanan karaktere uygun ve onların resmi olan tabak, bardak, çatal, kaşık gibi aparatların hazırlanması sağlanacaktır. Happy Birthday yazısının hazırlanmasının sonrasında aynı konsepte uygun bir şekilde balon süslemeleri hazırlanarak ortamın daha güzel görünmesi ve eğlenceli bir ortamın hazırlanması sağlanacaktır.

Bunların yanı sıra isteğe bağlı olarak da birçok çalışmaların yapılabileceği unutulmamalıdır. Özellikle bu ayrıntılı çalışmaların yapılasıyla hem konsept tamamlanmış olacak hem de daha eğlenceli bir gecenin yaşanması sağlanmış olacaktır.

Fotoğraf Çerçevesi: Bu şekilde hazırlanan fotoğraf çerçevesi sayesinde çocukların resim çekmesi ve bu gecenin ölümsüz olması sağlanacaktır.

Pasta: Konsepte uygun bir şekilde özel imal edilmiş pastanın hazırlanması sağlanacaktır. Bu pasta konusunda sizlerin isteği doğrultusunda hareket edilecek olup pastanın içeriğinde karar vermeniz istenecektir. Bununla birlikte pasta üzerine resim eklemek isterseniz bu durumda resimli pasta hazırlanacaktır. Ayrıca istediğiniz doğrultusunda pasta üzerine konsepte uygun olarak karakterin resmide eklenebilmektedir.

Magnet: Doğum günü için hazırlanacak özel magnetler sayesinde misafirlerinize armağan edebileceğiniz ve günün unutulmamasını sağlayabileceğiniz küçük hediyeler sağlanabilecektir. Bu magnetlar özel tasarlanarak doğum günü için özel olduğu vurgusu yapılarak hazırlanacaktır. Ayrıca magnet üzerinde istediğiniz ayrıntıların da olması mümkün olacaktır.

Doğum Günü Afişi: Çocuğunuzun fotoğrafının olduğu ve özel olarak hazırlanan doğum günü afişi ile konsept doğum günü için güzel bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Atıştırmalıklar: Doğum gününe özel ya da yine konsepte uygun olarak hazırlanan şekerlemeler sayesinde misafirlerinizin keyifli dakikalar yaşamasına yardımcı olabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte istediğiniz tüm ayrıntıların işlenebileceği ve eklemelerin yapılabileceği birçok konuyu sizinle konuşarak ayarlayabiliyoruz. Tüm bu hazırlıkların tamamlanması için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Palya Organizasyon olarak yaptığımız hazırlıklar sonucunda hem çocuğunuz için hem de etkinliğe davetli olan misafirleriniz için unutulmaz bir gün yaşatmak için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Sizlerde bu güzel etkinlikten faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ